"Вчіться та читайте.
Читайте книги серйозні.
Життя зробить все інше"

Федір Достоєвський

пятница, 21 сентября 2018 г.


У мужності немає віку,
У подвигу нема кінця.
Із ними наш народ столикий
Несе історію в палаючих серцях.
Священний мир. Так важко він дається,
Ціною крові і людських життів.
Нехай війна ніколи не озветься
Смертельним сполохом на змученій землі.

         22 вересня - свято вшанування героїчного подвигу уславлених партизанів і підпільників Другої Світової війни –День партизанської слави, яке збігається у часі з початку підпільно-партизанської боротьби з фашистськими загарбниками.
         У цей день  з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
         Тому, до дня вшанування в Березівську центральну районну бібліотеку, в приміщення СОУПу були запрошені учні 8 –х класів Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з вчителем англійської мови Посівнич О. М. та бібліотекарем Михайловою М. М. на патріотичну годину «Партизанськими дорогами війни».
         Бібліотекарі-координатори Ручка Тетяна та Петриця Надія розповіли дітям про партизанський рух та героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок до перемоги над фашизмом. Діти переглянули відео-ролики «И всё о той весне…», «Журавлі», «Йшли селом партизани», «Хай буде мир!»,       Сільченко Дмитро та Григораш Нікіта читали вірші.
         Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам»яттю тих, хто нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв партизанського руху.
Оця хвилина більше нам розкаже,
Ніж тисячі, а чи мільйони слів.
Солдатів подвиг, про який сьогодні
 Дізнались ми, не вимовить словами,
А тільки серцем можна це сказати,
Але воно, на жаль, не має мови,
Лиш має біль.
         Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.
         Наш обов’язок –  згадувати про них не тільки в свята, а кожного дня пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув у цій страшній війні.

Бібліотекар – координатор СОУПу                                   Т. А. Ручка















Комментариев нет:

Отправить комментарий